Dziś uczniowie klas 0–III zadbali o najmniejszych mieszkańców przyrody
🐞🌿
Podczas zajęć z panią leśnik z Bobolic – Magdą Siatkowską dzieci
wykonały domki dla owadów oraz poznały wiele ciekawostek o drzewach i
ich znaczeniu 🌳
Uczniowie mieli również okazję zobaczyć przyniesione prototypy śladów
zwierząt i nauczyć się je rozpoznawać 🐾
Serdecznie dziękujemy za ciekawe i inspirujące zajęcia!
