Wspólne pieczenie ciasteczek w naszej szkole

CategoriesSzkoła Promująca Zdrowie
Wspólne pieczenie ciasteczek w naszej szkole 🍪
W ostatnich dniach uczniowie klasy 1 oraz dzieci z zerówki wzięli udział
w wyjątkowych zajęciach kulinarnych. W szkolnej stołówce unosił się
zapach masła i wanilii, a na stołach pojawiło się mnóstwo foremek do
wycinania ciasteczek.
Dzieci z ogromnym zaangażowaniem wycinały najróżniejsze kształty –
wiosenne zwierzątka oraz ukochane przez dziewczynki jednorożce, na końcu
uruchomiły własną inwencję twórczą i lepiły z ciasta swoje kształty.
Wspólna praca była świetną okazją do integracji uczniów, a przy okazji
do nauki współpracy i cierpliwości.
Najwięcej radości przyniosła oczywiście degustacja🍪Uśmiechy na twarzach
dzieci były najlepszym dowodem na to, że była to nie tylko smaczna, ale
i bardzo udana zabawa.
Już nie możemy doczekać się kolejnych wspólnych kulinarnych przygód!

About the author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *