Spotkanie ze st. sierż. Cezarym Jagielskim z Posterunku Policji w Bobolicach.

CategoriesSzkoła Promująca Zdrowie
Dzisiaj uczniowie klas IV – VIII uczestniczyli w spotkaniu ze st. sierż.
Cezarym Jagielskim z Posterunku Policji w Bobolicach. Podczas lekcji
„Małoletni wobec prawa” przybliżył on młodzieży ścieżkę prawa oraz w
przystępny sposób uświadomił, że nie są oni bezkarni, a za swoje czyny
mogą ponosić odpowiedzialność. Spotkanie było cenną lekcją i okazją do
poszerzenia wiedzy na ważny temat.

About the author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *