Spotkania z panem Krzysztofem Rajewskim, wiceprezesem Ochotniczej Straży Pożarnej w Bobolicach

CategoriesSzkoła Promująca Zdrowie
Dzisiaj uczniowie klas 0–VIII mieli możliwość przypomnienia i utrwalenia
zasad udzielania pierwszej pomocy podczas wyjątkowego spotkania z panem
Krzysztofem Rajewskim, wiceprezesem Ochotniczej Straży Pożarnej w
Bobolicach. Gość opowiedział o swojej pracy strażaka oraz zaprezentował
część sprzętu wykorzystywanego podczas akcji ratowniczych. Była to cenna
i bardzo interesująca lekcja, która pozwoliła uczniom poszerzyć wiedzę z
zakresu bezpieczeństwa.

About the author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *