Pierwszy dzień wiosny

CategoriesSzkoła Promująca Zdrowie
Z okazji pierwszego dnia wiosny uczniowie naszej szkoły razem z
opiekunami wybrali się do Multikina 🎦. Najmłodsi uczniowie obejrzeli
bajkę „Hopnieci” 🌳🌲🦫, a starsi wybrali się na seans „Za duży na bajki 3”
🎮🧑‍💻🤝. Po kinie uczniowie 0-3 udali się do Pizza Hut 🍕. Starsze klasy
miały czas dla siebie w galerii handlowej 🛍️.

About the author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *