II miejsce naszych chłopaków w turnieju w Boninie!

CategoriesSzkoła Promująca Zdrowie
II miejsce naszych chłopaków w turnieju w Boninie! 🏀🥈
We wtorek, 14 kwietnia, nasi uczniowie wzięli udział w Turnieju
Koszykówki o Puchar Zachodniopomorskiego Prezesa Zrzeszenia LZS,
Starosty Koszalińskiego oraz Dyrektora Szkoły w Boninie 🎉
Gospodarzem wydarzenia był Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Wincentego Witosa w Boninie, a w rywalizacji uczestniczyło aż 7
drużyn 💪 – 6 szkół podstawowych oraz jedna szkoła ponadpodstawowa.
Turniej rozpoczął się od zmagań w dwóch grupach, a następnie zwycięzcy
walczyli w finale o najwyższe miejsce 🏆
🔥 Nasza drużyna spisała się znakomicie!
Po zwycięstwach nad SP w Manowie oraz SP w Boninie awansowaliśmy do
finału, gdzie po ambitnej i zaciętej walce ulegliśmy starszym zawodnikom
ZSCKR w Boninie.
👏 Ogromne brawa dla naszych chłopaków za:
świetną postawę na boisku
zaangażowanie i walkę do samego końca 💙
grę zespołową i sportowego ducha 🤝
⭐ Dodatkowym wyróżnieniem było przyznanie tytułu najlepszego zawodnika
turnieju dla Filipa Karczewskiego – gratulacje! 🎖️
👥 Skład drużyny:
Filip Karczewski, Szymon Kaszubowski, Bartek Wiśniewski, Olaf Rzelek,
Wojtek Iwański, Marcel Gryga, Jakub Bień, Gabriel Karczewski
🏀 Opiekun i trener: Łukasz Fir
🙏 Dziękujemy organizatorom za zaproszenie, świetną organizację,
poczęstunek oraz bardzo miłą i sportową atmosferę!
Brawo drużyna! Jesteśmy dumni! 💙🔥

About the author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *