Dbamy o lasy

CategoriesSzkoła Promująca Zdrowie
Uczniowie klasy III, IV, V oraz VII uczestniczyli w wyjeździe na
sadzenie drzew do leśnictwa Wrzosowiec🌲🌳
Była to doskonała okazja do zdobycia wiedzy i aktywnego działania na
rzecz środowiska 🌱 Serdecznie dziękujemy Pani Magdzie Siatkowskiej za
oprowadzenie po szkółce leśnej oraz opowiedzenie o tym, jak rosną i
rozwijają się sadzonki, które sadziliśmy. Na zakończenie wspólnego dnia
nie zabrakło również miłego akcentu – ogniska i pieczonych kiełbasek

About the author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *